Hakkımızda

DOĞUDAN DOĞAN GÜNEŞ

KARS TERCÜMAN İNTERNET GAZETESİ

 

https://karstercuman.com/   İnternet Gazetesi  18 Mart 2022 ` de yayına başlamıştır ve bağımsız bir bilgi politikası izleyen bir medya kuruluşudur.

 

Kars İlimizin  ve Ülkemizin  tanıtımı için kurulan https://karstercuman.com/ internet Gazetesi  Magazin, İnanç, Spor, Bilim, Teknoloji, Sosyal, Dünya, Kültür , Siyasi, Sosyal ve kültürel yaşamındaki yeniliklerin yanı sıra, https://karstercuman.com/  okuyuculara diğer Türk Dünyasından ve Dünyadan ilginç haberler sunuyor. Ayrıca çevrimiçi gazete, çeşitli alanlardaki röportajları, analizleri, raporları içermektedir. Çevrimiçi gazete, herhangi bir siyasi veya sosyal gruba karşı ayrımcılık yapmaz ve haberleri yorum yapmadan tamamen tarafsız ve bağımsız bir şekilde yayar.

 

https://karstercuman.com/  Ekibi gazetenin web sitesinde okuyucuların karşılaştıkları olaylar hakkında operasyonel bilgi verme fırsatına sahip olduğu bir “telefon hattı” vardır.

 

https://karstercuman.com/  Genç Dinamik Gazeteci Kadrosu ile Kars ilimizin tanıtımı için  Yurt içinde ve Yurt dışında Temsilcilerin Bulunduğu bir internet Gazetesidir.