AVUKAT OSMAN EYYÜPOĞLU `NDAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Şanlıurfa’nın Tanınmış Simalarından Olan Şanlıurfa Barosu `na Kayıtlı Avukat Osman Eyyüpoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Av. Osman Eyyüpoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi;

Milli birlik ve beraberliğimizin en yüksek seviyede tezahür ettiği, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı bir Kurban Bayramı’nı daha hep birlikte karşılamanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Yüzyıllardır inancımızın temelini teşkil eden, bizlerin birlik ve beraberlik içinde olmasını sağlayan bu güzel günleri, hayatımızın her gününe taşıyabilmek ve gelecek nesillerimize aktarmak için bir fırsat olarak değerlendirmeliyiz.

Bu özel günlerde şükranla ve minnetle andığımız şehitlerimizin kıymetli aileleri ve gazilerimiz başta olmak üzere, ihtiyaç sahipleri, kimsesizler, yetim ve öksüzler ile değerli büyüklerimizin yanında olmalıyız.

 

Bu duygu ve düşüncelerle kutsal Hac farizasını yerine getiren vatandaşlarımızın haclarının kabul olmasını ve sağ salim ülkemize dönmelerini de temenni ederek, Şanlıurfalı hemşehrilerim başta olmak üzere tüm milletimizin Kurban Bayramı’nı içtenlikle kutluyor; bayram günlerinin sevinçlere, mutluluklara vesile olmasını diliyorum.

ABDULLAH YİĞİT – ANKARA